İletişim
E Bülten
E-postanızı Yazınız:

Bizden Haberiniz Olsun İster misiniz?

Mıknatıs Ar-Ge

Misyon & Vizyon

Günümüz endüstrisinde mıknatısın kullanıldığı alanlar hızla artmaktadır.
Maden, gıda, hububat, kimyasal, plastik, seramik, tekstil, kozmetik, bijuteri, eczacılık, besi hayvancılığı v.b gibi endüstrilerde yüzlerce çeşit mıknatıs, manyetik ayırıcı ve manyetik tutucular kullanılmaktadır.
Web sitemizde ürettiğimiz mıknatısları,manyetik ayırıcı ve manyetik tutucularımızın resimlerini ve özelliklerini bulabilirsiniz. Web Sitemizde kullanılan tüm Manyetik Separatör ve Manyetik Sistem resimleri kendi imalatımızdır.
Sizlerde üretimlerinizde ‘'Mıknatıs'' kullanmayı düşünüyorsanız, MIKNATIS Araştırma ve Geliştirme Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin 45 yıllık tecrübesiyle oluşturduğu Mıknatıs Dünyasındaki üretimlerimizden faydalanmalısınız.


MIKNATIS AR-GE RINA SERVICES TARAFIDAN ISO 9001-2008 SİSTEMİ İÇİN BELGELENDİRİLMİŞTİR. 

Online Katalog

catalog
Kataloğumuzu İnceleyebilirsiniz
Fuar Standımızın Sanal Tur Görüntüleri
Hizmetlerimiz

A- MIKNATISLAR

B- MANYETİK SEPARATÖRLER

C- ÖZEL İMALATLAR 

D- SERVİS & ONARIM HİZMETLERİ

Haberler & Duyurular
  • BUGÜN, YETİŞMİŞ TEKNİK KADROSU, YATIRIMLARI, EN ÖNEMLİSİ MÜŞTERİ ODAKLI ŞİRKET KÜLTÜRÜ İLE BÜYÜMEYE DEVAM ETMEYİ HEDEFLEMEKTEDİR. BU DOĞRULTUDA MIKNATIS AR-GE RINA SERVICES TARAFIDAN ISO 9001-2008 SİSTEMİ İÇİN BELGELENDİRİLMİŞTİR. MANYETİK EKİPMANLARIN TASARIMI, İMALATI, TAMİR-BAKIM HİZMETLERİ, PAZARLAMA VE SATIŞI KONUSUNDA YETKİNLİĞİNİ BİRKEZ DAHA ISPATLAMIŞTIR.
  • MIKNATIS AR-GE 28-30 NİSAN 2016 REW İSTANBUL 12. ULUSLARARASI GERİ DÖNÜŞÜM ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ VE ATIK YÖNETİM FUARI TÜYAP FUAR MERKEZİNDE