HAKKIMIZDA

MIKNATIS Araştırma ve Geliştirme Şirketi; Türkiye Endüstrisinin “Mıknatıs” ihtiyaçlarını karşılamak, istenilen miktar ve ölçülerde mıknatıslar üretmek, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en uygun manyetik sistemleri yapmak için kurulmuştur. 50 yıl boyunca elde ettiği deneyimlerini, endüstrimizin her alanında çalışan üreticilerimizin karşılaştıkları problemlerini çözmek için kullanmaktadır.

Üretici ve İthalatçı bir firma olarak üretime yaptığımız katkılar gurur kaynağımızdır. Günümüz endüstrisinde hızla gelişen teknolojide, mıknatısın kullanıldığı alanlar hızla artmaktadır

Maden . gıda, hububat, kimya, plastik, seramik, tekstil, kozmetik, bijuteri, eczacılık, besi hayvancılığı, inşaat, toprak sanayi, baharat vb. gibi endüstrilerde yüzlerce çeşit mıknatıs, manyetik ayırıcı ve manyetik tutucular kullanılmaktadır. Çalışılan sektöre göre, kullanılacak sistem ve özellikleri değişiklik göstermektedir. Hangi malzemede, hangi tipte bir manyetik sistem kullanılacağı deneysel çalışmalarla belirlenip, kapasite ve çalışma şartları göz önünde bulundurularak ekipman tasarımı yapılmaktadır.

Sizler de üretimlerinizde kalitenizi yükseltmek için “Mıknatıs” kullanmayı düşünüyorsanız; Firmamızın 50 yıllık tecrübeleriyle oluşturduğu teknolojimizden faydalanmak ister misiniz?

Misyonumuz

Manyetik alan ve ekipmanları konusunda çözüm arayanlara; hızlı, esnek ve yenilikçi çözümler üreterek güvene dayalı ve kalıcı iş birlikleri kurmak.

Vizyonumuz

Tüm paydaşların memnuniyetini sağlayarak; Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa pazarları için ürettiği yenilikçi manyetik ekipmanların kalite ve çeşitliliğini yaptığı Ar-Ge faaliyetleri ile sürekli arttıran; pazarın istediği ürünlerde standardizasyonu gerçekleştirerek teknolojiyi üreten ve kullanan bir firma olmak.

 

Değerlerimiz

  • Sektördeki TECRÜBE

  • Paydaşların MEMNUNİYETİ

  • Tüm işbirlikçilerimiz ile karşılıklı GÜVEN

  • Tüm faaliyetlerimizde HIZLI, ESNEK ve YENİLİKÇİ olmak,

© 2020 by MIKNATIS ARGE

ANA SAYFA | Mıknatıs ARGE  | magnet  | mıknatıs  |  arge
mıknatıs, mıknarıs, magnet arge,
magnet, arge, özel imalat mıknatıs, mıknatıs makinaları, maden sektörü, gıda sektörü, geri dönüşüm sektörü, reklam ve promasyon sektörü,
metal ve sac işleme sektörü, manyetik seperatör, manyetik elek, manyetik bar, manyetik çubuk, çubuk mıknatıs, manyetik plaka, plaka mıknatıs ,manyetik çekmece, neodyum mıknatıs, elektromanyetik, manyetik filtre, manyetik ölçüm, manyetik kalibrasyon, manyetik seperatör, roll seperatör, mıknatıs, demanyetizör, metal dedektör, neodyum mıknatıs, neodimyum mıknatıs, seramik mıknatıs, alniko mıknatıs, alnico mıknatıs, şerit mıknatıs, manyetik makara, mermi tip seperatör, füze tip seperatör, manyetik seperatör, miknatis, elektro manyetik tabla, elektromanyetik filtre, elektro manyetik seperatör, kutu taşıma mıknatısı, manyetik kovan, manyetik keşif, manyetik bakım onarım, manyetik tambur, yarı manyetik seperatör, tambur, seperatör,, makina, servo motor, magnet, plaka, plate, elekro manyetik plate, manyetik süpürge